Kayseri Haber

KRS v4 yazılımında cari, kasa, banka vb.. ekstrelerde dönem öncesi işlemleri de dahil etmek isteyen kullanıcılarımız ekte verilen yönergeleri takip edebilirler.

KRS v4 serisi 29/12/2015 tarihli güncellemesinde gelen özellikler.

,

KRS v4 fatura yazdırma esnasında adet birimlerde 10,00 Adet gibi görüntüleri kaldırmak için (örneğin 10 Adet) ekteki yönergeleri takip edebilirsiniz.

 

Verilerinizin bir kopyasını sanal diskte saklayın, bilgisayarınız çalınsa ya da kullanılmayacak hale gelse bile verilerinize ulaşın!

KRS v4 yazılımında işlemlerinizi sabit kurdan yapmak için ekte verilen yönergeleri izleyebilirsiniz.

KRS v4 Servis modülünde teslim edilen cihazların / araçların listede görünmemesi için ekte verilen yönergeleri uygulayabilirsiniz.

Son dönemlerde firma kullanıcılarımız sözde bir yazılım firması tarafından aranarak "Kursoft KRS ürünleri güncellendi, Kursoft'un ismi değişti vb.." dolandırıcılık teknikleri ile siz değerli kullanıcılarımızdan para talep edilmektedir.

KRS v4 Hafif mod sayesinde özellikle terminal makinelerinde performans sorunu yaşayan çok sayıda stok ve cari kartı bulunan kullanıcılar terminal kullanımdan da ana makine performansı alabilirler.

KRS v4 serisinde fatura işlemlerinde aynı ürünlerin farklı satırlarda görünmesi için ekte verilen yönergeleri uygulayabilirsiniz.

KRS v4 yazılımında fatura işlemlerinde negatif stokların size uyarı olarak gelmesi için ekte verilen yönergeleri uygulayarak ilgili ayarı açabilirsiniz.

Son Eklenenler